מידע נוסף

בובו לשיער

בובון בינוני – M

130.00

בובון קטן – S

130.00

בובון חצי קטן – XXS

100.00

בובון חצי גדול – XS

100.00

סרט מונע החלקה

59.90

בובון שטוח קטן

130.00

בובון גדול – L

130.00

בובון שטוח גדול

130.00

בובון ענק – XL

130.00

עם ה – בובו – כיסוי הראש מעולם לא נראה טוב יותר!

האופנה של נשים דתיות עברה בשנים האחרונות מהפכה של ממש. הבגדים אמנם נשארו כמובן צנועים ומכבדים, אולם את העיצובים המשעממים, הבסיסיים ונטולי החן, החליפו עיצובים צבעוניים, טרנדיים ואופנתיים בגזרות מחמיאות ונשיות ששומרות על צניעות האישה, אך לגמרי בסטייל. המהפכה הזו הגיעה גם לכיסויי הראש, שהפכו לפריט עיצובי לוהט שהופך כל לוק להרבה יותר שיקי ומעניין. לאחרונה, נוסף שדרוג נוסף לכיסויי הראש, שהופך אותם להרבה יותר מיוחדים – אנו מתכוונים כמובן ל – בובו לשיער.

הבובו הוא מעין סרט לשיער הממולא בספוג ועטוף בקטיפה. הוא “מתלבש” על הראש בצורה יציבה ומאפשר ללפף סביבו מטפחת ואפילו שתיים (לנפח גדול יותר). ניתן לייצר באמצעות הבובו מראה אצילי, מרשים, אלגנטי ומהודק כשהמטפחת כולה מלופפת סביב הבובו –או מראה חופשי, נפוח ובומבסטי כשהמטפחת פתוחה – סגנון שמאד אופייני לנשים בהתנחלויות ומתחיל לצבור תאוצה. כל אחת יכולה לעצב את המראה המועדף עליה בהתאם לטעמה האישי. יש הטוענות כי כיסוי הראש שגדל בשנים האחרונות הודות לבובו לא רק מבטא טרנד אופנה חדש, אלא גם משמש ככלי להבלטת המסורת וההלכה – נשים יהודיות מתגאות ללכת עם כיסוי ראש ואף מבליטות אותו.

ה – בובו למטפחת הוא חלק בלתי נפרד מהמלתחה של נשים דתיות, המפצות על השיער המכוסה בעזרת מטפחות יפהפיות שמקבלות בוסט של נוכחות, אופי וסטייל בזכותו. אגב, לאחרונה אפילו נשים חילוניות החלו גם הן להתעניין בטרנד המיוחד, שללא ספק יהפוך את הלוק שלהן שהרבה יותר מעניין, שונה ומלא באמירה אישית.

אצלנו ב הודולה תוכלו למצוא “בובון” – בובו במגוון גדלים ונפחים, המייצרים מראות שונים לגמרי:  

בובו שטוח מיועד לנפח עדין וטבעי, לרכישת בובון שטוח  לחצו כאן

בובון קטן -בובו קטן, כשהוא מיועד לכיסוי מלא, מייצר נפח טבעי בחלק הקדמי של הראש, בעוד בכיסוי חצי – נוצר נפח גדול יותר; בובו בינוני מספק מראה ארוך יותר בחלק האחורי; בובון גדול- בובו גדול נותן אפקט של נפח בצדדים ועם בובו XL נפח הראש מוכפל וכל כיסוי ראש מקבל אפקט של “וואו” שלא ניתן להתעלם ממנו. באתר ישנם גם בובונים המיועדים לכיסוי חצי במגוון גדלים.

הבובונים שלנו מגיעים עם חור ורצועות ליפוף לסגירה.

לבובונים של הודולה – לחצו כאן

אז אם אתן מחפשות בובו שיהפוך את כיסוי הראש שלכן למרשים אפילו עוד יותר, הגעתן למקום הנכון. צוות האתר שלנו עומד לרשותכן בכל עניין וישמח לסייע לכן בבחירת האחד שיתאים לצרכיכן האישיים.