הבובון של הודולה

CLASS

בובון נעים להכיר!

הבובון ששינה את חווית כיסוי הראש לאלפי נשים והביא בשורה חדשה לעולם,
הבובון מעניק לך את הנפח, הנפח שעליו תוכלי לעצב את המטפחת בסטייל משגע ובנוחות מקסימלית,

אנו מייצרים את הבובון מהקטיפה האיכותית ביותר ובכך הבובון מונע מהמטפחת לזוז מהראש, הבובון נסגר בסגירה ייחודית שפותחה על ידנו עם רצועות ליפוף (וללא סקוץ!), כך שאת מתאימה לעצמך את מידת ההידוק שלו לראשך.

BRAND

כדאי לדעת!

הבובון פותח על ידנו מתוך צורך אישי במוצר נפח מתחת למטפחת שיהיה נוח מאוד (מאוד!!), שיהיה יציב וימנע מהמטפחת לזוז ויתן בסיס נוח לקשירת מטפחת בסטייל ללא מאמץ. בפיתוח הבובון הושקעה מחשבה רבה, תוך בדיקות בלתי פוסקות עד שהגענו לתוצר מוגמר ומושלם.

QUALITY

החזון שלנו

"לייצר ולשווק מוצרים באיכות הגבוהה ביותר המתאימות לכל אישה דתיה החושקת לסטייל”

הבובון קיים ב-9 גדלים, כל גודל מתאים לכל היקף ראש, וההבדל הוא בנפח של הבובון ובמבנה שלו.

מבנה הבובון הוא מעין סרט, עשוי כולו קטיפה איכותית למניעת החלקה, והוא נסגר בסגירה ייחודית שפותחה על ידנו, הסגירה היא על ידי שתי רצועות המתלפפות סביב הראש אחת על גבי השניה.
סגירה זו מקנה נוחות מירבית על ידי התאמת מידת הידוק הרצועות סביב הראש בדיוק בשבילך, ולשמירה על אורך חיי הבובון, הבובון פתוח בחלקו האחורי של הראש והוא ניתן להתאמה לכיסוי ראש מלא על ידי כיסוי השיער במטפחת.

בובון XXS

מתאים לחצי כיסוי

בובון XS

מתאים לחצי כיסוי

בובון S

מתאים לחצי כיסוי, ולכיסוי מלא

בובון M

מתאים לכיסוי מלא

בובון L

מתאים לכיסוי מלא

בובון XL

מתאים לכיסוי מלא

בובון שטוח קטן

מתאים לחצי כיסוי, ולכיסוי מלא

בובון שטוח גדול

מתאים לכיסוי מלא

בובון לכיסוי מלא

בובון בינוני – M

130.00

בובון גדול – L

130.00

בובון ענק – XL

130.00

בובון קטן – S

130.00

בובון שטוח גדול

130.00

בובון שטוח קטן

130.00

סרט מונע החלקה

59.90

בובון לחצי כיסוי

בובון חצי גדול – XS

100.00

בובון חצי קטן – XXS

100.00

סרט מונע החלקה

59.90

בובון שטוח

בובון שטוח גדול

130.00

בובון שטוח קטן

130.00

בובון של הודולה- לנפח מרשים ואופנתי

בובי, אביזר רב תכליתי וחדשני בתחום עיצוב מטפחות הראש, חולל מהפכה, בדרך שבה נשים משדרגות את המראה שלהן, בקלות ובפשטות. בובו מומלץ זה, שנועד ליצור נפח מתחת לצעיף או מטפחת, הפך לפריט חובה, למי שמבקשת להוסיף נופך של תחכום ואלגנטיות להופעה שלה.

עם היכולת הייחודית שלו לספק מבנה ונפח למטפחות, הבובו מציע אינסוף אפשרויות ליצירתיות וביטוי אישי. בין אם הוא נלבש עם תלבושת נינוחה ליום יום, או בשילוב עם כיסוי רשמי לאירוע מיוחד, הבובו משפר בקלות את המראה הכללי, על ידי הוספת נפח וסטייל.

כאביזר אהוב בקרב חובבות אופנה ומעצבות טרנדים, הבובו ממשיך להכות גלים בעולם כיסויי הראש, ומציב סטנדרטים חדשים לעיצוב מטפחות שיקי ונטול טירחה.

איך שמים בובו?

בתחום של עיצוב מטפחות, נשים רבות מוצאות דרך פשוטה, להרים את המראה שלהן, על ידי שילוב של בובו עם ליפוף, כובע קטיפה שיוצר נפח, מתחת לכיסוי הקשור. כאשר מדברים על דרכים לקשירת צעיף על בובו, ישנן מספר שיטות מסוגננות ופרקטיות, כדי להגיע לתוצאה שיקית ומושכת את העין.

  1. יש להתחיל בהנחת הבובו על הראש, תוך הבטחה שהוא מספק את הנפח והצורה הרצויים.
  2. ללפף את הצעיף על הבובו, ולוודא שהקצוות יהיו באורך שווה. אחת הטכניקות הפופולריות היא לקשור את הכיסוי כך שהוא פתוח בעורף, מה שמאפשר לקצוות להשתפך באלגנטיות על הכתפיים או הגב.

לחלופין, יש נשים שמעדיפות לסובב את קצוות הצעיף ולהכניס אותם בצורה מסודרת מתחת לבובו, למראה מלוטש ומסודר יותר.

גישה יצירתית נוספת, היא לעטוף את הצעיף סביב הראש, להצליב את הקצוות מלפנים ולקשור אותם בעורף, וליצור אפקט מתוחכם ורב שכבתי.

ניסוי עם טכניקות קשירה שונות, דפוסים ומרקמי מטפחת, יכולים להוסיף מגע אישי לאנסמבל, תוך הצגת סגנון ויצירתיות אינדיבידואלית. על ידי שליטה באמנות של שימוש עם בובו, ניתן לשדרג את משחקי כיסוי הראש ולייצר אמירה אופנתית, שהיא גם מסוגננת וייחודית.

איך לבחור מידת נפח של בובו?

התאמת נפח כיסוי הראש לאירוע, היא חיונית למראה מגובש ואסתטי. בין אם תבחרו בובון לכיסוי מלא שיוצר רושם רב, לאירוע מפואר, או סרט עדין לבילוי מזדמן, התאמה של קנה המידה של בובון הודולה ביחס לאירוע, הוא המפתח.

כיסוי ראש עשיר יכול להוסיף דרמתיות, להופעה תיאטרלית או לאירוע רשמי, בעוד בובו איכותי מאופק יותר, עשוי להתאים ללבוש יומיומי. על ידי יצירת האיזון הנכון, בין נפח כיסוי הראש לאווירת ההופעה, ניתן לשדרג את הנוכחות הכללית וליצור השפעה ויזואלית הרמונית.

בובו לשיער- מחיר בהודולה

איפה קונים בובו לשיער? לקוחות רבות, המבקשות להרים את חווית כיסוי הראש שלהן עם סטייל ונוחות, יכולות למצוא את הבובו המהפכני של הודולה, זמין לרכישה באתר הבית.

מעוצב מקטיפה איכותית, הבובו מציע גם נפח וגם יציבות, ומבטיח שהמטפחת תישאר במקומה ללא מאמץ וטירחה. הבובו של הודולה מגיע עם מערכת סגירה ייחודית, באמצעות רצועות עטיפה. כך כל אישה יכולה להתאים בקלות את ההידוק, להתאמה אישית.

הבובו זמין ב-9 גדלים כדי להתאים לכל היקף ראש והוא משתנה בנפח ובמבנה, כדי להתאים להעדפות אישיות של בובו למטפחת. מחיר הפריט נע בין 100 ל-130 שקלים. זהו אביזר אהוב בקרב נשים, המעוניינות לשדרג את עיצוב מטפחת הראש שלהן, באלגנטיות ובקלות.

חווי את ההבדל עם הבובו שלנו - בקרי היום באתר כדי למצוא את ההתאמה המושלמת שלך.